Partneri

Gadu gaitā mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar sekojošiem uzņēmumiem:

 

Pārvadātāji

 

Scandlines

Rostoka, Vācija

scandlines
Scandlines ir vadošais Eiropas kravu, kā arī pasažieru prāmju pārvadātājs. Jau vairāku gadu garumā RIX un Scandlines ir labi sadarbības partneri. Veiksmīgu sadarbību nodrošina abu pušu precizitāte un uzticamība, kā arī pakalpojumu labā kvalitāte.

 

Organizācijas

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Rīga, Latvija

Latvijastirdzniecibasunrupniecibaskamera
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir nevalstiska, politiski neitrāla, brīvprātīga visu Latvijas teritoriju aptveroša, dažādu nozaru Latvijas uzņēmumu apvienība, kura, balstoties uz tirdzniecības un rūpniecības kameru darbības pasaules praksi, veido uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi, apzinot un aizstāvot Latvijas uzņēmumu saimnieciskās intereses un sniedzot uzņēmējdarbību veicinošus pakalpojumus.

 

 

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera
Rīga, Latvija

orga ahk balttable20Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK) jau 15 gadu garumā aktīvi atbalsta ārējos ekonomiskos sakarus starp Vāciju un Baltijas valstīm. AHK ir biroji Tallinā, Rīgā un Viļņā, un kameras biedru skaits tuvojas 400. Kameras 26 darbiniekiem ir plašas zināšanas par attiecīgo valstu tirgiem un nozarēm, kā arī ilggadēja pieredze un kompetence biznesa interešu pārstāvniecībā Baltijā.   

 

IT Tehnoloģijas

active logistics

Koblenza, Vācija

it active logisticstable20active logistics ir vācu kompānija, kas nodarbina vairāk kā 250 darbiniekus un piedāvā IT risinājumus transporta un loģistikas uzņēmumiem. Šobrīd active logistics programmatūru izmanto varāk kā 350 uzņēmumi, bet 1000 uzņēmumi ar 13 000 lietotājiem tiek nodrošināti ar ASP risinājumiem.

 

Elva1
Rīga, Latvija

it elva1table20
Latvijas uzņēmums, kas piedāvā IT risinājumus jau kopš 1991.gada. Elva 1 ir pirmā IT kompānija Latvijā, kas saņēmusi ISO-9001 sertifikātu par sakārtotu darba vidi un kvalificētu klientu apkalpošanu. Uzņēmums ir orientēts uz jaunu tehnoloģiju izpēti un ieviešanu, tādējādi sniedzot saviem klientiem iespēju integrēt šīs tehnoloģijas darba vajadzībām.

 

idem GmbH
Minhene, Vācija

it idemtable20
Uzņēmums Idem saviem klientiem – kravu pārvadājumu firmām – piedāvā dažādus dzesēšanas, temperatūras noteikšanas un uzturēšanas risinājumus, kā arī kravas drošību un telemātiku. Mums ir vairāk kā 10 gadu ilga pieredze darbā ar klientiem, piedāvājot vispiemērotāko risinājumu katra uzņēmuma vajadzībām.

 

Tobit
Ahaus, Vācija

it tobittable20Jau kopš 1986.gada Tobit izstrādā un pārdod programmatūru informācijas apmaiņas nodrošināšanai. Lai gan uzņēmums nodarbina tikai 200 darbiniekus, tas jau ir paspējis kļūt pasaulē pazīstams.
FaxWare, David vai ClipInc: Tobit.Software produkti jau ir iedvesmojuši vairāk nekā vienu miljonu biznesa un mājas lietotājus.

 

 

 

 

RIX Logistics

 

RIX piedāvā saviem klientiem optimālu loģistikas pakalpojumu klāstu, kas ietver sevī sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, kā arī noliktavas pakalpojumus.

Mūsu darba laiki

 

Pirmdienās  9:00 - 18:00
Otrdienās 9:00 - 18:00
Trešdienās  9:00 - 18:00
Ceturtdienās 9:00 - 18:00
Piektdienās  9:00 - 18:00
Sestdienās  brīvs
Svētdienās  brīvs

 

Informācija

 

⇨ Lejupielādes ⇨ Serviss
⇨ Mūsu komanda ⇨ Pakalpojumi
⇨ Kā mūs atrast ⇨ Par Mums
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ⇨ Partneri 

Mūsu kontakti

 

RIX LOGISTICS

 

RIX Sia

Adrese: Latvija, Rīga,
Rītausmas iela 23, LV 1058
Tālrunis: +371 67805665
Telefakss: +371 67805666
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

© 2019 RIX Logistics

                

RIX LOGISTICS